Apartament w centrum Łańcuta, tuż przy Zamku

Opis oferty

Nowy Lokal o powierzchni użytkowej ok. 70m2 ( po podłodze ok. 80 m2 ) położony w samym centrum miasta Łańcuta, 100 m od Parku – Zamku w Łańcucie. W najbliższym otoczeniu sklepy, restauracje, szkoły, banki.

Lokal położony jest na I piętrze, jest po remoncie generalnym i posiada własne miejsce parkingowe !  Posiada otwartą przestrzeń z urządzoną i wyposażoną kuchnią we wnęce, łazienkę z nowoczesną kabiną prysznicową oraz salonem – a na antresoli przestrzeń nocna ( do urządzenia ). Dodatkowo, na parterze pomieszczenie ( hall ) gdzie można zostawić wózek dziecięcy, rower itp ). Wszystkie media, instalacje są w Lokalu nowe. Miesięczny koszt centralnego  ogrzewania to wydatek w sezonie grzewczym ok. 300 zł. W chwili obecnej Lokal jest wolny – do zasiedlenia od zaraz. Przedmiotowy Lokal może mieć przeznaczenie mieszkalne lub usługowe ( księgowość, kosmetyczka, fryzjer itp )

Czynsz najmu : 1 600 zł/mc + media ( licznikowe ), w przypadku najmu Lokalu pod działalność gospodarczą należy doliczyć podatek VAT ( faktura )

Wymagana kaucja zwrotna.