Dwa domy na dużej działce w centrum Sokołowa Młp

Opis oferty

Na sprzedaż oferujemy atrakcyjnie zlokalizowaną nieruchomość położoną w centrum miasta Sokołów Małopolski w pobliżu szkoły, basenu, kościoła, sklepów.

Funkcjonalny kompleks budynków w którym siedzibę miało przedszkole, składa się z dwóch budynków mieszkalnych, dwóch budynków gospodarczych oraz altanki rekreacyjnej.

 Budynek mieszkalny 1 o powierzchni użytkowej ok. 130 m2,  parterowy – jest gotowy do zamieszkania i znajdują się w nim; wiatrołap,  jasna i ustawna kuchnia,  3 pokoje,  łazienka,  hall. Możliwość adaptacji strychu na cele mieszkaniowe..

Budynek mieszkalny 2 o powierzchni użytkowej około 140 m2, składa się z parteru i piętra (poddasza) – jest gotowy do zamieszkania. Na parterze znajdują się dwa duże pomieszczenia, aneks kuchenny, łazienka,  klatka schodowa i kotłownia.
Na piętrze (poddaszu) znajdują się 2 pokoje, łazienka, korytarz z wyjściem na duży, zadaszony taras

Budynek gospodarczy 3 murowany, o powierzchni użytkowej około 65 m2, składa się z parteru ( 2 pomieszczenia ), strychu i podpiwniczenia.

Budynek gospodarczy  4 , drewniany o powierzchni użytkowej około 65 m2.

Działka ma powierzchnię łączną 1950 m2, jest ogrodzona i posiada dostęp do dróg publicznych z dwóch stron (od ul. J. Darochy i ul. Partyzantów). Domy ogrzewane są paliwem gazowym (z możliwością opalania paliwem stałym).

Nieruchomość położona jest w centrum miasta Sokołów Małopolski !  w odległości ok. 300 m do Rynku Miasta, w odległości 200 m do kompleksu basenowego oraz szkoły podstawowej, w odległości 1,5 km do wjazdu na drogę ekspresową S-19.

Nieruchomość idealna pod zamieszkanie lub drobne usługi.

Cena : 620 000 zł /do negocjacji/