Komfortowy nowy dom, wykończony z trzema garażami

Opis oferty

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny dom wolnostojący z przestronnym budynkiem garażowo-gospodarczym, położony na 30 arowej w pełni zagospodarowanej i ogrodzonej działce pod Łańcutem, bardzo dobrze skomunikowanej, gdzie dojazd do Łańcuta zajmuje ok. 5 minut, Rzeszowa ok. 20 minut.

DOM:

Wybudowany w 2018r. z pustaka  ceramicznego, elewacja posiada docieplenie styropianem o grubości 15cm. Wykończony, umeblowany i zamieszkały.

Dom został wybudowany wg projektu ” Pati ” z niewielkimi zmianami; posiada powierzchnię użytkową 177 m2 (powierzchnia zabudowy – 224 m2), na którą składają się:

pokój dzienny (salon) połączony z otwartą kuchnią,

przestronna jadalnia,

4 sypialnie,

2 łazienki, z czego w jednej z nich znajduje się zarówno wanna, jak i prysznic, w drugiej – sam prysznic,

garderoba,

przestronny hall z otwartą klatką schodową,

wiatrołap,

pomieszczenie gospodarcze z kotłownią (piec gazowy z zasobnikiem wody użytkowej)

Podddasze (ok 130 m2) jest również docieplone wełną mineralną – do ewentualnego wykorzystania przez przyszłego nabywcę na dowolny cel.

We wszystkich pomieszczeniach na podłogach znajdują się wysoko gatunkowe płytki, w sypialniach wysokiej jakości panele. Centralne ogrzewanie w całym domu zostało zaprojektowane i wykonane celem podniesienia jakości i komfortu użytkowania jako podłogowe,  w wybranych pomieszczeniach – grzejniki.

W cenie nieruchomości zawarte są elementy stałe, takie jak:
-Pełna zabudowa kuchni wraz z wyposażeniem ( lodówko-zamrażarka, płyta indukcyjna 5-palnikowa , pralka i suszarka electrolux,
-Szafy w garderobie, sypialniach,
-Łózko małżeńskie,
-Narożnik skórzany w salonie

BUDYNEK GARAŻOWO-GOSPODARCZY

Na działce znajduje się również obszerny i wysoki budynek garażowy o powierzchni użytkowej 135m2 z trzema niezależnymi automatycznymi bramami wjazdowymi z czego dwie są przemysłowymi. Na podłogach znajduje się posadzka pokryta żywicą epoksydową która zapewnia długoletnią bezproblemową eksploatację. Dodatkowo zadaszone miejsce postojowe (w podcieniu budynku).

Oprócz samych garaży w budynku znajduje się również biuro, łazienka oraz własna kotłownia gazowa.

OGRÓD

Cała działka ma powierzchnię 3 000 m2 – jest ogrodzona, z licznymi nasadzeniami młodych krzewów, starannie utrzymana, z wybrukowanym podjazdem pod dom i garaż. Brama wjazdowa automatyczna.

Cena 1 950 000 zł – do negocjacji

Nieruchomość bez zadłużeń, hipotek

Zainteresowała Cię ta oferta – proszę dzwonić pod numer tel. 604 637 889