Łańcut – okolica – piękny dom z dużym garażem, mogę wynająć

Opis oferty

Na sprzedaż oferujemy dom wolnostojący parterowy z poddaszem ( do adaptacji ) o powierzchni użytkowej ok. 300 m2 wykończony, umeblowany wraz z przestronnym wykończonym budynkiem garażowo-gospodarczym o powierzchni 135 m2.

Nieruchomość jest położona na dużym osiedlu nowych domów , na 30 arowej w pełni zagospodarowanej i ogrodzonej działce pod Łańcutem w miejscowości Dąbrówki bardzo dobrze skomunikowanej, gdzie dojazd do Łańcuta zajmuje ok. 5 minut, Rzeszowa ok. 20 minut. Bezpośredni wjazd z drogi asfaltowej.

DOM:

Wybudowany w 2018r. z pustaka  ceramicznego, elewacja posiada docieplenie styropianem o grubości 15cm. Wykończony, umeblowany i zamieszkały.

Dom został wybudowany wg projektu ” Pati ” z niewielkimi zmianami na którą składają się:

  • pokój dzienny (salon) połączony z otwartą kuchnią,
  • przestronna jadalnia,
  • 4 sypialnie,
  • 2 łazienki, z czego w jednej z nich znajduje się zarówno wanna, jak i prysznic, w drugiej – sam prysznic,
  • garderoba,
  • przestronny hall z otwartą klatką schodową,
  • wiatrołap,
  • pomieszczenie gospodarcze z kotłownią (piec gazowy z zasobnikiem wody użytkowej)

Podddasze (ok 130 m2) jest również docieplone wełną mineralną – do ewentualnego wykorzystania .

We wszystkich pomieszczeniach na podłogach znajdują się wysoko gatunkowe płytki, w sypialniach wysokiej jakości panele. Centralne ogrzewanie w całym domu zostało zaprojektowane i wykonane celem podniesienia jakości i komfortu użytkowania jako podłogowe,  w wybranych pomieszczeniach – grzejniki.

W cenie nieruchomości zawarte są elementy stałe, takie jak:
-Pełna zabudowa kuchni wraz z wyposażeniem ( lodówko-zamrażarka, płyta indukcyjna 5-palnikowa , pralka i suszarka electrolux,
-Szafy w garderobie, sypialniach,
-Łózko małżeńskie,
-Narożnik skórzany w salonie

BUDYNEK GARAŻOWO-GOSPODARCZY

Na działce znajduje się również obszerny i wysoki budynek garażowy o powierzchni użytkowej 135m2 z trzema niezależnymi automatycznymi bramami wjazdowymi z czego dwie są przemysłowymi. Na podłogach znajduje się posadzka pokryta żywicą epoksydową która zapewnia długoletnią bezproblemową eksploatację. Dodatkowo zadaszone miejsce postojowe (w podcieniu budynku). Oprócz samych garaży w budynku znajduje się również biuro, łazienka oraz własna kotłownia gazowa.

OGRÓD

Cała działka ma powierzchnię 3 000 m2 – jest ogrodzona, z licznymi nasadzeniami młodych krzewów, starannie utrzymana, z wybrukowanym podjazdem pod dom i garaż. Brama wjazdowa automatyczna.

Sprzedaż cena : 1 900 000 zł

Możliwość wynajmu :

Czynsz najmu : 10 000 zł /mc

Zainteresowała Cię ta oferta – proszę dzwonić pod numer tel. 730 013 660