Łańcut Przedmieście – dom z działką 10a – cena do negocjacji

Opis oferty

Na sprzedaż proponujemy dom mieszkalny , piętrowy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej ok 150 m2, ładnie położony na obrzeżach centrum Łańcuta. Blisko sklepy, przedszkola, szkoła, do centrum miasta można śmiało iść na piechotę.

Dom został wybudowany w latach 80 – tych z cegły, w ostatnim czasie został wymieniony w całości dach i orynnowanie, został z 3 stron dodatkowo docieplony styropianem.

W domu znajduje się obecnie obszerny salon ( przedzielony lekką ścianką na dwa pokoje ) oraz trzy sypialnie i łazienka na piętrze.  Na parterze pokój ( pom. gospodarcze ) z kuchnią oraz łazienka. Dodatkowo piwniczka oraz dwa odrębne garaże.

Działka zagospodarowana z licznymi obsadzeniami drzew i krzewów, bezpośredni wjazd z drogi miejskiej na posesję.

Dom wymaga nakładów – do wymiany na nowsze standardy są okna ( obecnie drewniane skrzynkowe ), płytki i armatura w łazienkach i kuchniach. Ale można i teraz wejść i mieszkać – wszystkie media są przyłączone i opłacane na bieżąco. Ogrzewanie domu węglowe i gazowe.

Cena : 449 000 zł do negocjacji

kontakt : 604 637 889

Kupując ta nieruchomość z firmą CENTRUM Nieruchomości otrzymujesz od nas kompleksową obsługę transakcji wraz z protokołem odbioru nieruchomości, pomoc kredytową oraz opiekę w przypadku dalszego wynajmu nieruchomości.

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego a ma jedynie charakter informacyjny.