Łańcut – ścisłe centrum – 230 m2

Opis oferty

OFERTA NA WYŁĄCZNOŚĆ – nie szukaj dalej

Na sprzedaż oferujemy zadbaną nieruchomość położoną w ścisłym centrum miasta Łańcuta – w pobliżu Parku Zamkowego, Szkoły, sklepów, urzędów.

Powierzchnia użytkowa to ok 230m2 na którą składa się część mieszkalna ( dom murowany piętrowy z dwoma oddzielnymi mieszkaniami ) oraz część użytkowa (  biuro z trzema pokojami , łazienką oraz zapleczem kuchennym ). Dodatkowo na działce znajduje się garaż wolnostojący wraz pomieszczeniami gospodarczymi. Działka ma powierzchnię ok. 700 m2

Dom został wybudowany w latach 60-tych, modernizowany wielokrotnie i dostosowywany do potrzeb właściciela. Elewacja wraz z izolacją została wykonana 5 lat temu, okna PVC, centralne ogrzewanie gazowe ( jest również piec węglowy )

Na parterze ( I kondygnacja ) znajduje się kuchnia połączona z salonem, wyposażona i umeblowana, trzy sypialnie, łazienka z wc i prysznicem oraz korytarz.Dodatkowe wejście z zewnątrz.

Na piętrze ( II kondygnacja ) salon, dwie sypialnie, łazienka oraz kuchnia. Poddasze ( III kondygnacja ) 2 pokoje gościnne, garderoba, pralnia.

Podjazd pod garaż, miejsca parkingowe wybrukowane kostką, ogród zagospodarowany, ogrodzony.

Położenie obiektu, jego wielkość wskazują na wiele możliwości jego wykorzystania – zarówno na cele mieszkaniowe ( wynajem ) jak i nieuciążliwą działalność  gospodarczą – biura, przychodnię, gabinety lekarskie..

Zapraszamy do obejrzenia

cena : 849 000 zł – do negocjacji