Wygodny PARTEROWY na spokojnym osiedlu NOWY. F VAT

Oferta nr:ds145

Opis oferty

 

Przedstawiamy Państwu do sprzedania nowo budowany dom wg projektu DOSKONAŁY 2B Pracowni Projektowej MG Projekt o powierzchni 137 m2.

Dom jest zaprojektowany jako parterowy, bez podpiwniczenia. Wnętrze domu zaprojektowano dzieląc je na część dzienną, gospodarczą i prywatną z sypialniami. W tym wariancie projektu mamy cztery pełnoprawne sypialnie, także dom z powodzeniem nadaje się dla rodziny z trójką dzieci. Część gospodarcza to podwójny garaż i kotłownia, połączone z przedsionkiem. Na prawo od wejścia mamy salon z jadalnią i otwartą ładną kuchnią ( 47 m2 ). W części prywatnej domowników zaprojektowano sypialnię rodziców z niewielką łazienką i garderobą, oraz trzy sypialnie dzieci z dużą łazienką i osobnym wc dostępnym z holu. Nad parterem domu znajduje się strych, który można wykorzystać jako domowy gospodarczy magazyn. Projekt jest świetną propozycją dla osób marzących o parterowym komfortowym domu, ze wszystkimi pomieszczeniami na jednym poziomie, z bliskim kontaktem z otaczającym ogrodem.

Cena domu obejmuje jego wykończenie do stanu deweloperskiego : tynki wewnętrzne, wylewki, ocieplenie stropu, instalacje na gotowo, centralne o z piecem gazowym i ogrzewaniem podłogowym, elewacja z putzem na gotowo, utwardzenie terenu na wjeździe i tarasach wykończone kostką brukową.
Możliwość ułożenia płytek, paneli, białego montażu w cenie z materiałów powierzonych przez kupującego !
Termin oddania budynku wraz z dokumentacja i odbiorami technicznymi : październik/listopad  2017.
Działka 1100 m2 położona jest na nowym osiedlu z dostępem bezpośrednim do drogi gminnej, ok 4 km od zjazdu autostradowego w Łańcucie.
Cena : 450 000 zł brutto – sprzedający wystawia Fakturę  VAT !
zapraszamy do oglądania  tel. 17 225 59 41 ( Pn – Piątek 9.00 – 16.00, sobota 9.00-12.00 )