Pod Łańcutem, tereny leśne REZERWACJA

Opis oferty

Na sprzedaż oferujemy nowy dom parterowy w trakcie budowy położony pod Łańcutem w atrakcyjnym i spokojnym miejscu, na nowym osiedlu domków.

Dom ma powierzchnię 139,60 m2 w układzie : salon z otwartą kuchnią i spiżarką, trzema sypialniami, łazienką, wc, pralnią z kotłownią oraz garażem jednostanowiskowym.

Wymiary domu : 17,70 m  X  12,25 m.

Dom będzie sprzedawany w stanie deweloperskim tj. z elewacją 15 cm ” na gotowo ” , oknami PVC 3-szybowymi w kolorze firmy VEKA, bramą garażową, drzwiami wejściowymi, dachem i orynnowaniem. W środku zrobione tynki, wylewki, elektryka, ogrzewanie podłogowe w całości (w garażu grzejnik- zeberkowy, w łazience grzejnik – drabinkowy), piec do centralnego ogrzewania – dwufunkcyjny, Strop docieplony styropianem + wylewka. Do domu będą wykonane wszystkie przyłącza ; gaz, woda, kanalizacja gminna.  Działka na której budowany jest dom ma powierzchnię 11,88 a – płaska, równa prostokątna, nieopodal lasu.

Termin oddania budynku : październik\listopad 2020r.

Istnieje możliwość wykończenia domu do stanu „do wejścia” , ułożenia kostki brukowej oraz zrobienia ogrodzenia – za dodatkową opłatą.

Bardzo dobry dojazd do węzła autostradowego Przemyśl – Rzeszów.

W razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod nr 604 637 889