Przedmieście Dubieckie – dom do zamieszkania, przy lesie, 54 ary działki

Oferta nr:ds 247

Opis oferty

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną nieruchomość zabudowaną domem murowanym, urokliwie położoną na wzniesieniu z ładnym widokiem w miejscowości Przedmieście Dubieckie k. Dubiecka.

Dom został wybudowany w roku 1999, w technologii tradycyjnej o wymiarach 8,75 m x 9,5 m z czerwonego pustaka, kryty jest blachą falistą w kolorze grafitowym. Powierzchnia całkowita : 150 m2.

Na kondygnacji przyziemnej znajduje się piwnica z garażem; na parterze umeblowana widna umeblowana kuchnia, przestronny salon z kominkiem oraz łazienka; na piętrze ( poddaszu ) trzy sypialnie z łazienką. Na podłogach w kuchnia, przedpokoju, łazienkach znajdują się płytki, w pokojach panele podłogowe oraz ciepła wykładzina w pokojach dziecięcych. Ściany tynkowane, malowane.

Stolarka okienna nowego typu  PVC, centralne ogrzewanie zasilane kotłem na węgiel lub drewno ( w kotłowni jest możliwość zainstalowania pieca gazowego ). Stropy między kondygnacjami betonowe.

Do domu przyłączona jest energia elektryczna, gaz, woda z własnego ujęcia oraz własna kanalizacja ( szambo ).

Duża 56 arowa działka  z własnym lasem mieszanym,  nieogrodzona,  dojazd droga asfaltową.

Dom sprzedawany jest z całym, widocznym wyposażeniem na zdjęciach m.in z meblami kuchennymi wraz lodówką, kuchenką, piekarnikiem, meblami w pokojach.

Miejsce bardzo spokojne, idealne na wypoczynek, wakacje jak i do zamieszkania na co dzień. Teren Dubiecka w sezonie letnim jest oblegany przez turystów ze względów na walory krajobrazowe : góry, spływy rzeką San.

Dom nie posiada zadłużeń, hipotek, obciążeń.

Cena : 259 000 zł – w cenie styropian wraz z siatką na ocieplenie budynku