Rezydencja w otoczeniu lasów, blisko Rzeszowa, Jasionki

Oferta nr:ds00179o

Opis oferty

 

Oferujemy do sprzedania nietuzinkowa nieruchomość, rzadko spotykaną i wyjątkową na rynku nieruchomości, położoną niespełna 13 km od lotniska w Rzeszowie-Jasionce w spokojnej okolicy, otoczonej lasami.

W skład nieruchomości wchodzi dom murowany o powierzchni 428 m2 ocieplony wełna mineralną i wykończony drewnem naturalnym  – wybudowanym w 2015r. Wszelkie prace przy budowie były prowadzone przez rzemieślników z Zakopanego a wykończeniowe przez konserwatorów zabytków. Większość materiałów budowlanych i wykończeniowych użytych przy budowie są pochodzenia naturalnego z okolic Zakopanego ( kamień dekoracyjny, drewno ).

Dom został wzniesiony jako piętrowy; z częścią wypoczynkową ( parter ) i rekreacyjną ( piętro )

Rozkład pomieszczeń :

Parter – otwarta przestrzeń z dwoma salonami wypoczynkowymi i kuchnią; pięknie wykończone freskami i sztukaterią a także dodającymi uroku  stylowymi meblami, łazienka, osobno wc, dwa pomieszczenia techniczne ( gospodarcze ), hall z klatka schodową oraz taras i kotłownia.

Piętro – przestronna część rekreacyjna z dodatkowym zapleczem kuchennym i jadalnią, 3 sypialnie oraz łazienka z prysznicem. Całość wykonana w naturalnym kamieniu i drewnie.

Dom ogrzewany jest za pomocą ekonomicznej pompy ciepła ( ogrzewanie podłogowe ). Dodatkowo zainstalowano piec węglowy oraz kominek w salonie w rozmiarze XXL. W całym domu niewątpliwie zasługuje na uwagę staranne wykończenie oraz jakość użytych materiałów.

Dom kryty jest blachą – gontem aluminiowym w kolorze grafit. Okna PVC – wszystkie z automatycznie zamykanymi roletami zewnętrznymi. Przy wjeździe – budynek stróżówki, dojazd drogą asfaltową. Parkingi, ścieżki wokół domu utwardzone kostka granitową.

Cała nieruchomość jest dozorowana przez strażnika i monitorowana system kamer, teren ogrodzony dwustronnymi deskami modrzewiowymi.

Do wykończenia przyszłemu inwestorowi pozostanie rozbudowany oczywiście z kamienia naturalnego grill zewnętrzny z piecem chlebowym, wędzarnia, zlewem oraz kuchnia ( do przykrycia ).

Nieruchomość znajduje się w doskonałym stanie i nie posiada żadnych zadłużeń. Idealna zarówno na cele mieszkaniowe jak i rekreacyjne i firmowe ( szkolenia, zjazdy, spotkania towarzyskie ) . Dookoła las, doskonały dojazd droga asfaltową.

Cena : 1 349 000 zł – do negocjacji.

Prosimy o kontakt osoby zainteresowane  wyłącznie zakupem z co najmniej jednodniowym wyprzedzeniem pod nr tel 730 013 660 .